Nechte se hýčkat přírodní kosmetikou Oriflame


 

Registrační formulář

Nezávazná registrace


Fill out my online form.

 

Pokud jste se rozhodli zaregistrovat, vyplňte prosím výše uvedený Registrační formulář a potvrďte jej kliknutím na tlačítko Odeslat.

Registrovat se mohou osoby žíjící na území ČR a starší 15-ti let.


Jakmile se zaregistrujete, zašleme Vám na e-mail podrobné informace, které budete potřebovat pro on-line nákup přírodní kosmetiky Oriflame. 

Členství je nyní za 99,- Kč (automaticky se odečte s Vaší první objednávkou)

Pokud se zaregistrujete, můžete po obdržení reg. čísla a hesla ihned objednávat výrobky za nákupní ceny (tzn. s 23% slevou ve srovnání s cenami, které jsou uvedeny v katalogu Oriflame) a máte i možnost zapojit se do aktuálních soutěží. Vaše objednávka Vám bude doručována na Vaši adresu. Pokud objednáte nad 100 bodů (cca 1500,- Kč), je poštovné ZDARMA. Když objednáte za méně bodů, můžete do své objednávky zadat kód 619999 a tím si objednat Sadu výrobků bez poplatku za doručení.

 

Nezávazná registrace Oriflame Vás k žádným pravidelným nákupům nezavazuje a neklade na Vás žádné požadavky k jiné spolupráci s Oriflame CZ!

 

 

www.czOriflame.cz


 

 

 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame. Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz