Nechte se hýčkat přírodní kosmetikou Oriflame


 

Potravinové doplňky Wellness

 

Život v dnešní době je hektický a většina z nás nemá dostatek času ani energie na to, abychom se soustavně soustředili na dostatečnou výživu pro své tělo. Řada Wellness by Oriflame je unikátní řada potravinových doplňků, vyvinutá a otestovaná ve Švédsku, která přináší „krásu vycházející zevnitř“. Tento jedinečný koncept vnáší do světa výživy jednoduchost a přehlednost a pomáhá nám zároveň vypadat a cítit se skvěle. Účinnost a bezpečnost všech Wellness přípravků prokázala řada klinických testů.

 

Zdroj: Oriflame.cz

 

 

 

 

 


 

WellnessKids Omega 3

Omega 3 pro děti WellnessKids

 

Rybí tuk Omega 3 s přírodní citrónovou příchutí. Obsahuje zásadní mastné kyseliny, nezbytné pro zdravý růst a vývoj dítěte. Děti ve věku od 3 let včetně by měly užívat 1 čajovou lžičku (5 ml) denně. 105  ml

 

 

Kód:22467 

 

 

Zdroj:Oriflame.cz

 

 

Výhody

 

 • Dlouhé omega 3 mastné kyseliny jako jsou EPA a DHA z ryb jsou důležité pro vývoj centrálního nervového systému, srdce a očí.
 • Studie ukazují, že doplňky stravy vedou ke zlepšení pozornosti, čtení a vyslovování. 
   

Složení nejvyšší kvality

 

Výrobky jsou vyrobené ve Švédsku v certifikovaných továrnách a jsou v nich použity jen ingredience nejvyšší kvality. Rybí tuk pochází z obnovovaných zdrojů z Tichého oceánu a je čištěn v 5 krocích s pomocí nejmodernější technologie.

Výrobky neobsahují žádné umělé přísady ani konzervanty, ani další látky jako cukry, barviva, materiály pocházející z geneticky upravených organizmů ani želatinu. Hlavní sladidlo v tabletkách multivitaminů a minerálů je xylitol, který je bezpečný pro zuby, a čistý citronový olej, který je použit pro ochucení oleje Omega 3.

Jak užívat

 

Užívejte čajovou lžičku (5 ml) denně. 
Můžete konzumovat přímo, nebo nalijte do polévky těsně před podáváním, na saláty nebo pokapejte chleba a jemně posolte.

Tip: tabletku vitaminů a minerálů podávejte po Omega 3

 

VIDEO WELLNESS KIDS

 


 

WellnessKids Multivitamins and Minerals

Multivitaminy a minerály pro děti WellnessKids

 

Kombinace 13 vitaminů a 8 minerálů pro děti od 4 let včetně. Tablety s přírodní pomerančovou příchutí lze rozkousat. Jedna tableta pokrývá potřeby dítěte ve věku 4-9 let a dvě tablety pokrývají potřeby dítěte ve věku 10-14 let. Doporučujeme užívat po jídle.

- S vědeckým základem a bezpečné
- Vysoce kvalitní
- Přírodní
- Doporučují švědští lékaři
Kód:22465
Zdroj: Oriflame.cz

 

WellnessPack man

Balíček Wellness pro muže

 

 

 

Vystačí na 21 dní. Cena 1 denní dávky/sáčku je jen 31 Kč! Jeden sáček obsahuje: Omega 3: 2 kapsleŠvédský komplex pro krásu (astaxanthin): 1 kapsleKomplex multivitaminů a minerálů pro muže: 1 tableta

 

 

Zdroj: Oriflame.cz

 

Čím je tento výrobek výjimečný?

 

 1. Praktické denní dávky klinicky prokazatelně podporují krásu a fyzickou i duševní pohodu.
 2. Obsahuje nejsilnější známý přírodní zdroj astaxanthinu – extrémně účinného antioxidantu s jedinečnými protistárnoucími účinky, který pochází ze stockholmského souostroví.
 3. Obsahuje kompletní mix multivitaminů a minerálů, speciálně přizpůsobený potřebám ženského a mužského těla, a vysoce kvalitní rybí tuk, který poskytuje tělu základní mastné kyseliny omega 3.
 4. Vyvinut a otestován špičkovými světovými odborníky ve Švédsku.
 5. 100% bez obsahu hovězí a vepřové želatiny.
 6. 100% bez obsahu geneticky modifikovaných organismů.
 7. Odpovídá nejvyšším standardům farmaceutické výroby (GMP).

 

Použití

 

 • Pro maximální výkon a pohodu si dejte denně jeden sáček Wellness balíčku pro muže po hlavním jídle.
Kód:15395

 

WellnessPack woman

Balíček Wellness pro ženy

 

 

 

Vystačí na 21 dní. Cena 1 denní dávky/sáčku je jen 31 Kč! Jeden sáček obsahuje: Omega 3: 2 kapsleŠvédský komplex pro krásu (astaxanthin): 1 kapsleKomplex multivitaminů a minerálů pro ženy: 1 tableta

 

 

Zdroj: Oriflame.cz

 

Čím je tento výrobek výjimečný?

 

 • Praktické denní dávky klinicky prokazatelně podporují krásu a fyzickou i duševní pohodu.
 • Obsahuje nejsilnější známý přírodní zdroj astaxanthinu – extrémně účinného antioxidantu s jedinečnými protistárnoucími účinky, který pochází ze stockholmského souostroví
 • Obsahuje kompletní mix multivitaminů a minerálů, speciálně přizpůsobený potřebám ženského a mužského těla, a vysoce kvalitní rybí tuk, který poskytuje tělu základní mastné kyseliny omega 3.
 • Vyvinut a otestován špičkovými světovými odborníky ve Švédsku.
 • 100% bez obsahu hovězí a vepřové želatiny.
 • 100% bez obsahu geneticky modifikovaných organismů.
 • Odpovídá nejvyšším standardům farmaceutické výroby (GMP)

 

Použití

 

 • Pro ještě lepší výsledky doporučujeme kombinovat Balíček Wellness pro ženy s Přírodním nápojem Natural Balance. Společně jsou základem výživy, které vám pomohou zůstat zdravá a vybudovat krásu zevnitř.
Kód:15388

 

Multivitamin & Mineral man

Komplex multivitaminů a minerálů pro muže

 

12 vitaminů a 6 minerálů včetně selenu a hořčíku pro kompletní potřeby mužského těla. Dávka na 60 dní.

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Oriflame.cz

 

Komplex multivitaminů a minerálů pro muže

Komplex multivitaminů a minerálů Wellness pro muže od Oriflame obsahuje 100 % denní dávky většiny vitaminů a minerálů, doporučené normami EU, a bere v úvahu specifické výživové potřeby mužů.

Získat vitaminy a minerály, které naše tělo potřebuje, z potravin není vždy jednoduché.
Ovoce a zelenina stárnou (jablko v misce ztrácí vitaminy hodinu po hodině)a moderní zpracovatelské technologie výrazně redukují obsah vitaminů a minerálů řady potravin. Proto i harvardští profesoři jako Walter Willet doporučují, aby většina lidí užívala multivitaminové doplňky, a to denně: pro jistotu.

 

Jak jej užívat?

Své každodenní zdraví a vitalitu podpoříte jednou tabletou denně po hlavním jídle.

Kód:15413

 

Multivitamin & Mineral woman

Komplex multivitaminů a minerálů pro ženy

 

Dobře vyvážená kombinace 12 vitaminů a 7 minerálů, která podporuje vitalitu a zdraví. Je navíc posílena obsahem kyseliny listové, kalcia a železa tak, aby naplnila specifické potřeby ženského těla. Dávka na 60 dní.

 

 

 

 

 

Zdroj: Oriflame.cz

 

Komplex multivitaminů a minerálů pro ženy

Komplex multivitaminů a minerálů Wellness pro ženy od Oriflame obsahuje 100% denní dávky většiny vitaminů a minerálů, doporučené normami EU, a bere v úvahu specifické výživové potřeby žen.

Získat vitaminy a minerály, které naše tělo potřebuje, z potravin není vždy jednoduché.
Ovoce a zelenina stárnou (jablko v misce ztrácí vitaminy hodinu po hodině)a moderní zpracovatelské technologie výrazně redukují obsah vitaminů a minerálů řady potravin. Proto i harvardští profesoři jako Walter Willet doporučují, aby většina lidí užívala multivitaminové doplňky, a to denně: pro jistotu.

Jak jej užívat?

Své každodenní zdraví a vitalitu podpoříte jednou tabletou denně po hlavním jídle.

Kód:15414

 

Hair & Nail NutriComplex

NutriComplex pro vlasy a nehty

 

Brání vypadávání vlasů a poskytuje tělu živiny nezbytné pro vlasy a nehty. Viditelně posiluje vlasy i nehty. Užívejte 2 tablety jednou denně nejméně po dobu tří měsíců. Cena denní dávky je jen 19 Kč.

Kód:23473
 
 
Zdroj: Oriflame.cz

 

Omega 3

Omega 3

 

Omega 3 z vysoce kvalitního přírodního rybího tuku obsahuje důležité mastné kyseliny EPA a DHA, které si naše tělo samo neumí vyrobit. Tyto kyseliny jsou přitom nezbytně nutné pro podporu mozkových a kardiovaskulárních funkcí. Dávka na 30 dní.

 

 

 

 

 

Zdroj: Oriflame.cz

 

Omega 3

 • Čistý a bezpečný rybí tuk
 • Složení chrání před oxidací silné antioxidanty
 • Prošel molekulární destilací a má farmaceutickou kvalitu (GMP)
 • Pochází z ryb přirozeně bohatých na DHA a EPA
 • Neobsahuje těžké kovy ani jiné kontaminující látky, bez obsahu geneticky modifikovaných organismů
 • Kapsle jsou z rybí želatiny, bez obsahu hovězí a vepřové želatiny
 • Namísto koncentrátu obsahuje přírodní omega 3, aby byla zajištěna vysoká absorpce plného spektra základních mastných kyselin
Proč a jak by se měl užívat tento výrobek?

Existují dvě základní mastné kyseliny, nazvané omega 3 a omega 6 podle svých molekulárních tvarů. Stejně jako vitaminy, i tyto kyseliny je nezbytné získat z potravy, tělo je nedokáže samo vytvořit. Typická moderní strava má tendence mít mnohem vyšší obsah omega 6 mastných kyselin, v důsledku rozšířené konzumace živočišných produktů a olejů na vaření. tato rozšířená nerovnováha v našich tělech je nezdravá, protože omega 6 mastné kyseliny zvyšují hladinu zánětlivých molekul, na rozdíl od kyselin omega 3, které jsou protizánětlivé. To se může projevit ve formě mírných bolestí, zvýšená zánětlivost však může nenápadně přispívat k dalším zdravotním problémům.

 • Omega 3 je důležitá pro mozek, oči, nervový systém a pro rozvoj plodu v těhotenství. Vyčerpání dHa (dlouhého řetězce omega 3) v mozku může vyústit v neschopnost učit se a může působit jako rizikový faktor pro vznik alzheimerovy choroby nebo dalších typů onemocnění mozku.
 • Vyšší příjem omega 3 mastných kyselin ve stravě je spojen s redukcí kardiovaskulárních chorob. Odborníci na výživu obecně doporučují týdenní konzumaci jedné nebo dvou porcí tučných ryb; osobám s prokázanými srdečními chorobami se doporučuje konzumovat přibližně 1 g epa a dHa denně.
 • Rybí tuk jako potravinový doplněk snižuje citlivost kloubů a má dobře zdokumentované protizánětlivé účinky. je proto prospěšné jej užívat i při kožních nebo interních zánětech.
   

Použití

Pro zlepšení vzhledu pokožky a zdraví berte dvě kapsle každý den po hlavním jídle.

Kód:15397
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame. Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz