Nechte se hýčkat přírodní kosmetikou Oriflame


 

Swedish Beauty Complex

Švédský komplex pro krásu

 

Obsahuje silný antioxidant astaxanthin, který chrání pokožku proti předčasnému stárnutí, zlepšuje hydrataci a svalovou výkonnost.

 

Čím je tento výrobek výjimečný?


Vědci se pokusili vysvětlit záhadný proces stárnutí pomocí „teorie volných radikálů“. Tuto teorii lze zjednodušit takto: kyslík, který dýcháme, abychom přežili, zároveň zevnitř poškozuje naše buňky a postupně způsobuje naše stárnutí. Naše těla mají mechanizmy, které udržují oxidační škody pod kontrolou, a velká část těchto obranných mechanizmů má svůj zdroj ve výživě.

Astaxanthin je unikátní antioxidant, který se vstřebává a přenáší do všech tkání našeho těla. Při transportu bojuje proti oxidačním škodám uvnitř žil a zároveň má zdokumentované protizánětlivé účinky. Pomáhá redukovat záněty způsobené UV zářením a zmírňovat bolest svalů po cvičení. Užívání astaxanthinu redukuje každodenní oxidační škody, které probíhají ve vašem těle.

 

Zdroj: Oriflame.cz

 

Proč a jak by se měl užívat tento výrobek?

 

Švédský komplex pro krásu je jediný tržně dostupný zdroj astaxanthinu s klinicky zdokumentovaným účinkem na vzhled a výkonnost:

Zvyšuje svalovou výkonnost a vytrvalost

  • Redukuje jemné linky a vrásky o 53%  (Placebo 8%)
  • Zlepšuje pružnost pleti o 53 % (Placebo 14%)
  • Snižuje suchost pleti o 56 % (Placebo 10%)

 

Jak se má používat?

 

Pro zdravou pleť a zvýšení výkonu, užívejte jednu kapsli denně po hlavním jídle.

 

Kód:15400 

 

 


 

 

 

 

 

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame. Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz